עופר קרסו הינו אמן , מומחה , ומטפל בשיטת ה”מיקרופיגמנטציה” (הדמיית זקיקי שיער לגבר) בקליניקה המובילה בישראל – Karaso clinics אשר ממוקמת בדיזינגוף סנטר תל אביב.

במהלך שנותיו כמתמחה בתחום הקוסמטיקה הטיפולית והרפואית הסתובב עופר בכל רחבי העולם
על מנת ללמוד ולמצוא את השיטה האפקטיבית, הנוחה , המהירה ביותר לפתרון הבעיה המעיקה על כל כך הרבה גברים בישראל – ההתקרחות הגברית.

לפני יותר מ-7 שנים גילה עופר שיטה שהייתה עוד בחיתוליה בעולם המערבי אשר מציעה פתרון
כמעט על גדר החלומי לכל גבר מקריח מגיל 18 ועד 90 – הדמיית זקיקי שיער על ידי קעקוע הקרקפת אשר מתקנת באופן כמעט בלתי נתפס כל מפרץ או קרחת על הראש, מבלי שאף אחד ישים לב להבדל בין זקיקי השיער המקוריים אל זקיקי השיער המקועקעים.

בתור אמן, ידע עופר לשלב בין הכישרון והיכולות שלו בתחום הקעקועים והאומנות ובין הידע שיש לו על קוסמטיקה רפואית לגבר, ובמחשבה רגעית הבין שאסור לו לבזבז זמן וכי הוא מוכרח להביא את השיטה לארץ ולהיות החלוץ הראשון אשר הכניס אותה לתודעה הישראלית.
במהלך ה-7 שנים האחרונות הצליח עופר להיות אמן ומטפל מוכר בתקשורת ובעולם הקוסמטיקה ולפני כשנה וחצי פתח את הקליניקה המרכזית להדמיית זקיקי שיער לגבר בישראל.

עופר טיפל באלפי ראשים של גברים הסובלים ממפרצים וקרחות, בינם גם עשרות עד מאות מפורסמים ואנשי ציבור.
במהלך 7 השנים בהם התמחה עופר בשיטת המיקרופיגמנטציה טיפל עופר בלמעלה מ-2000 לקוחות מרוצים.
עופר קרסו מסתכל על כל לקוח שלו כפרוייקט בפני עצמו ומלווה אותו “יד ביד” מתחילת הטיפול ועד סופו.

אירוני לציין שכ-20 % מכלל המטופלים של עופר בקליניקה הם תיקונים של עבודות השייכות לאמנים ומטפלים אחרים אשר אינם יודעים כיצד לעבוד ומשתמשים בחומרים זולים אשר מהולים בכספית ולעיתים מציירים קוים קדמיים אשר נראים כמו קסדות.

אנו נשמח לראותכם בקליניקה שלנו ולקבוע עמכם פגישת ייעוץ ללא עלות והתחייבות, אנו מבקשים שעד אז תיזהרו מחיקויים ואנשים שמציעים לכם טיפולי מיקרופיגמנטציה “מהירים ויעילים” , מאחלים לכם לקבל את הטיפול המסור והאיכותי ביותר.

צוות
karasoClinics