הגעתם לאתר הקליניקה של עופר קרסו – ממתחילי שיטת הדמיית שיער לגברים בישראל ואמן מספר 1 בתחום.

אם נמאס לכם כבר מהטיפולים הלא יעילים בסקפטיות, ממוצרי קוסמטיקה מציקים, ובכלל, הייתם רוצים להסתכל על עצמכם במראה ולראות גברים צעירים וסקסיים יותר, אולי הגיע הזמן לעשות הדמיית שיער לגבר.

מהו טווח הגילאים המתאים 

מאות אלפי גברים מגילאי 17 עד 70 עברו , עוברים, ויעברו טיפולי הדמיית שיער לגברים. הטיפול מתאים לכל אחד שרוצה להרגיש את הבטחון העצמי שלו עולה פלאים.


אז איך מתבצעת הדמיית תספורת ?

אני, עופר קרסו – ייתן חוות דעת ראשונית בה אציין כמה טיפולים דרוש לדעתי להגיע לתוצאה אותה נחליט שתהלום אותך בצורה הטובה ביותר. 

כמובן שכל התהליך נעשה בשלבים ולא תצא מהקליניקה לאחר טיפול בודד עם קרקפת מלאה בזקיקים.הכל נעשה בהדרגה, ובסבלנות על מנת להתאים לך את הטיפול שאיתו תרגיש הכי בנוח. ולאחר מכן תתחיל סדרת טיפולים אשר בהם אקעקע על ראשכם זקיקי שיער מלאכותיים שנראים אחד לאחד כמו זקיקי שיער רגילים , את התוצאות ניתן לראות בקטעי הוידאו שלנו מן התקשורת אשר מוצגים באתר ובאינסטגרם שלנו.

 


אני בטוח שיש לך הרבה מאוד שאלות , אני אשמח לשבת עמך פנים מול פנים בקליניקה שלנו בדיזינגוף סנטר , בפגישה, אשר תהיה ללא עלות והתחייבות, אוכל להציג לך את תיק העבודות שלנו, תוכל להתרשם מהקליניקה וממני, וביחד נראה כיצד אפשר להפוך את ראשך לאסתטי יותר.
מחכים לך, ומצפים לך


קרסו קליניקס